ÚvodVolné poziceSvářeč CO2 - Vyškov

Svářeč CO2

Vaší náplní práce bude svařování kabin pro pracovní stroje. Svářecí průkaz mít nemusíte: Dostanete ho od nás zdarma! Jediným vstupním kritériem jsou zkušenosti: Přijmeme Vás ihned po vykonání svářecího testu. Evropský svářecí průkaz si doděláte v průběhu zaměstnání - my ho zaplatíme.

Podrobnosti k pozici: Svářeč CO2 - Vyškov

Volná pozice: Svářeč CO2 - Vyškov | Maikoletta s.r.o.,personální agentura, personální agentura Blansko, personální agentura Brno, personální agentura Olomouc, personální agentura Prostějov, personální agentura Vyškov, personální agentura Letovice, agenturní zaměstnávání, agenturní zaměstnanci, personální agentura Praha, personální agentura Liberec, personální agentura Jablonec nad Nisou, personální agentura Hrádek nad Nisou,Vyškov,Svářeč CO2,nabídka,práce,nabídka práce,nabídka práce Vyškov,práce Vyškov,práce s ubytováním Vyškov, ubytování Vyškov, práce Svářeč CO2, nabídka práce Svářeč CO2 Nástupní mzda:
od 31.920,- Kč (1306,- €) čistého

Hodinová mzda:
od 190,- Kč (7.77,- €) čistého

Místo výkonu: Vyškov
Ubytování: zajištěno za poplatek
Směnnost: osmihodinové směny
Typ směn: ranní, odpolední

Popis pracovní pozice Svářeč CO2: Vaší náplní práce bude svařování kabin pro pracovní stroje. Svářecí průkaz mít nemusíte: Dostanete ho od nás zdarma! Jediným vstupním kritériem jsou zkušenosti: Přijmeme Vás ihned po vykonání svářecího testu. Evropský svářecí průkaz si doděláte v průběhu zaměstnání - my ho zaplatíme. V tomto provozu se pracuje pouze od pondělní do pátku, takže víkendy jsou volné. Po zaučení je možné vykonávat dobrovolné přečasy.

Požadavky zaměstnavatele na pozici Svářeč CO2: Pozice je vhodná pro uchazeče se zkušenostmi. Znalost čtení technických výkresů je podmínkou.

Kde a kdy je možné přijít na pohovor?

Aktuálně termíny a místa pohovorů sjednáváme se zájemci individuálně. Činíme tak hlavně proto, že nabízíme pracovní pozice ve třech krajích a nechceme uchazeče zbytečně nutit k cestě do Blanska, pokud to není nutné. Termín a místo konkrétního pohovoru Vám rádi sdělíme zprávou na našem Facebooku Maikoletta - personální agentura, na telefonním čísle +420 608 392 533 (WhatsApp, Viber, ...) či na emailu online@maikoletta.cz.

Zákonné omezení pro pracovní pozici

Tato pozice je vhodná především pro muže. Jedná se o fyzicky náročnou práci, kde se zvedají břemena těžší, než hygienické limity pro zvedání břemen (§ 28 až 30 § nařízení vlády č. 361/2007 Sb. , které stanovuje podmínky ochrany zdraví při práci) v Česku ženám umožňují.

Máte zájem o pracovní pozici Svářeč CO2 - Vyškov? Nechte nám tady kontakt, ozveme se zpět!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na regionální personální agenturu!

Hledáte zaměstnání? Hledáte zaměstnance? Pomůžeme Vám.

Kontakt Nabídka pro firmy