ÚvodVolné pozicePomocný dělník - Prostějov

Pomocný dělník

Jedná se pomocnou o pracovní pozici v kovárně. Pomocný dělník pomáhá, s čím je zrovna potřeba. Ve výrobě je zvýšený hluk, za což pracovníkům náleží zákonný příplatek.

Podrobnosti k pozici: Pomocný dělník - Prostějov

Volná pozice: Pomocný dělník - Prostějov | Maikoletta s.r.o.,personální agentura, personální agentura Blansko, personální agentura Brno, personální agentura Olomouc, personální agentura Prostějov, personální agentura Vyškov, personální agentura Letovice, agenturní zaměstnávání, agenturní zaměstnanci, personální agentura Praha, personální agentura Liberec, personální agentura Jablonec nad Nisou, personální agentura Hrádek nad Nisou,Prostějov,Pomocný dělník,nabídka,práce,nabídka práce,nabídka práce Prostějov,práce Prostějov,práce s ubytováním Prostějov, ubytování Prostějov, práce Pomocný dělník, nabídka práce Pomocný dělník Nástupní mzda:
od 25.032,- Kč (1024,- €) čistého

Hodinová mzda:
od 149,- Kč (6.10,- €) čistého

Místo výkonu: Prostějov
Ubytování: zajištěno za poplatek
Směnnost: osmihodinové směny
Typ směn: ranní, odpolední, noční

Popis pracovní pozice Pomocný dělník: Jedná se pomocnou o pracovní pozici v kovárně. Pomocný dělník pomáhá, s čím je zrovna potřeba. Ve výrobě je zvýšený hluk, za což pracovníkům náleží zákonný příplatek. V tomto provozu se pracuje pouze od pondělní do pátku, takže víkendy jsou volné.

Požadavky zaměstnavatele na pozici Pomocný dělník: Na pohovor si s sebou prosím doneste životopis (popřípadě nám ho pošlete předem). Pozice je vhodná pro česky či slovensky mluvící uchazeče.

Kde a kdy je možné přijít na pohovor?

Pohovory na tuto pracovní pozici se konají v Blansku, na adrese Svitavská 2398, 678 01 Blansko v pondělí 20.11 ve 14:00. Na pohovor je nutné se předem přihlásit: Po přihlášení na pohovor Vám zašleme SMS s potvrzením, popřípadě rezervací ubytování. V případě zájmu o pohovor nás můžete kontaktovat zprávou na našem Facebooku Maikoletta - personální agentura, na telefonním čísle +420 608 392 533 (WhatsApp, Viber, ...) či na emailu online@maikoletta.cz. Popřípadě použijte formulář níže a my se Vám ozveme.

Zákonné omezení pro pracovní pozici

Tato pozice je vhodná především pro muže. Jedná se o fyzicky náročnou práci, kde se zvedají břemena těžší, než hygienické limity pro zvedání břemen (§ 28 až 30 § nařízení vlády č. 361/2007 Sb. , které stanovuje podmínky ochrany zdraví při práci) v Česku ženám umožňují.

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Máme v pronájmu několik penzionů a bytů v lokalitách, kde zaměstnáváme své agenturní pracovníky. Zpravidla se jedná o dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (záchod + koupelna). Nepoužíváme ubytovny.

Na pokojích se zpravidla nachází pouze nejnutnější vybavení: Postel, stoleček a skříň. Vybavená kuchyně a pračka jsou sdílené s dalšími pokoji. Všude máme bezplatnou WiFi.

U některých pracovních pozic je ubytování pro agenturního zaměstnance zdarma: Hradí ho firma, ve které zaměstnanec pracuje. U jiných nabídek si zaměstnanec na ubytování přispívá: Vždy to máme uvedené u každé pracovní nabídky. Cenu ubytování Vám ztrháváme zpětně, netřeba tedy nic platit předem.

U pozic bez testů si jen popovídáme, abychom se o Vás něco dozvěděli a můžete se jít ubytovat.

U pozic s testy Vám dáme deset příkladů z matematicky, ve kterých můžete udělat tři chyby. Následně projdeme testy zručnosti a pokud je vše v pořádku, můžete se jít ubytovat.

Pokud se u nás chcete rovnou ubytovat, vezměte si své osobní věci. Dále od Vás budeme potřebovat k podpisu pracovní smlouvy doklady: Občanku a kartičku pojišťovny. Na některé pozice vyžadujeme výpis ze zdravotní dokumentace, ale na to Vás předem upozorníme.

To se nestává. Máme hodně pracovních nabídek. Kdo pracovat opravdu chce, ten práci dostane. Ubytování poskytujeme ihned po příjezdu, nemusíte se tedy bát zbytečné cesty.

Zálohy vyplácíme pravidelně, každé pondělí, 2.000,- Kč. Zálohu Vám buď předáme v hotovosti, nebo pošleme převodem. Stejně tak tomu je i u výplaty. Výplatní termín máme mezi 15. až 20. dnem v měsíci. Ke každé výplatě dostáváte výplatní pásku.

Máte zájem o pracovní pozici Pomocný dělník - Prostějov? Nechte nám tady kontakt, ozveme se zpět!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na regionální personální agenturu!

Hledáte zaměstnání? Hledáte zaměstnance? Pomůžeme Vám.

Kontakt Nabídka pro firmy