ÚvodVolné poziceObsluha (řidič) VZV - Letovice

Obsluha (řidič) VZV

Vaší prací bude převážení polotovarů v kovovýrobě, kde se svařují velké a těžké dílce. Oceníme, pokud máte platný průkaz na řízení VZV, ale pokud to skutečně umíte, budete si je moci dodělat v průběhu zaměstnání.

Podrobnosti k pozici: Obsluha (řidič) VZV - Letovice

Volná pozice: Obsluha (řidič) VZV - Letovice | Maikoletta s.r.o.,personální agentura, personální agentura Blansko, personální agentura Brno, personální agentura Olomouc, personální agentura Prostějov, personální agentura Vyškov, personální agentura Letovice, agenturní zaměstnávání, agenturní zaměstnanci, personální agentura Praha, personální agentura Liberec, personální agentura Jablonec nad Nisou, personální agentura Hrádek nad Nisou,Letovice,Obsluha (řidič) VZV,nabídka,práce,nabídka práce,nabídka práce Letovice,práce Letovice,práce s ubytováním Letovice, ubytování Letovice, práce Obsluha (řidič) VZV, nabídka práce Obsluha (řidič) VZV Nástupní mzda:
od 23.520,- Kč (962,- €) čistého

Hodinová mzda:
od 140,- Kč (5.73,- €) čistého

Místo výkonu: Letovice
Ubytování: zajištěno za poplatek
Směnnost: dvanáctihodinové směny
Typ směn: ranní, noční

Popis pracovní pozice Obsluha (řidič) VZV: Vaší prací bude převážení polotovarů v kovovýrobě, kde se svařují velké a těžké dílce. Oceníme, pokud máte platný průkaz na řízení VZV, ale pokud to skutečně umíte, budete si je moci dodělat v průběhu zaměstnání.

Požadavky zaměstnavatele na pozici Obsluha (řidič) VZV: Pozice je vhodná pro uchazeče se zkušenostmi. Pozice je vhodná pro česky či slovensky mluvící uchazeče.

Kde a kdy je možné přijít na pohovor?

Aktuálně termíny a místa pohovorů sjednáváme se zájemci individuálně. Činíme tak hlavně proto, že nabízíme pracovní pozice ve třech krajích a nechceme uchazeče zbytečně nutit k cestě do Blanska, pokud to není nutné. Termín a místo konkrétního pohovoru Vám rádi sdělíme zprávou na našem Facebooku Maikoletta - personální agentura, na telefonním čísle +420 608 392 533 (WhatsApp, Viber, ...) či na emailu online@maikoletta.cz.

Zákonné omezení pro pracovní pozici

Tato pozice je vhodná především pro muže. Jedná se o fyzicky náročnou práci, kde se zvedají břemena těžší, než hygienické limity pro zvedání břemen (§ 28 až 30 § nařízení vlády č. 361/2007 Sb. , které stanovuje podmínky ochrany zdraví při práci) v Česku ženám umožňují.

Máte zájem o pracovní pozici Obsluha (řidič) VZV - Letovice? Nechte nám tady kontakt, ozveme se zpět!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na regionální personální agenturu!

Hledáte zaměstnání? Hledáte zaměstnance? Pomůžeme Vám.

Kontakt Nabídka pro firmy