ÚvodVolné poziceObsluha CNC a ohraňovacího lisu - Vyškov

Obsluha CNC a ohraňovacího lisu

Vaší náplní práce bude obsluha CNC a ohraňovacího lisu. Občas bude potřeba si například posunout nůž. Nehledáme programátora, ale zkušenou obsluhu.

Podrobnosti k pozici: Obsluha CNC a ohraňovacího lisu - Vyškov

Volná pozice: Obsluha CNC a ohraňovacího lisu - Vyškov | Maikoletta s.r.o.,personální agentura, personální agentura Blansko, personální agentura Brno, personální agentura Olomouc, personální agentura Prostějov, personální agentura Vyškov, personální agentura Letovice, agenturní zaměstnávání, agenturní zaměstnanci, personální agentura Praha, personální agentura Liberec, personální agentura Jablonec nad Nisou, personální agentura Hrádek nad Nisou,Vyškov,Obsluha CNC a ohraňovacího lisu,nabídka,práce,nabídka práce,nabídka práce Vyškov,práce Vyškov,práce s ubytováním Vyškov, ubytování Vyškov, práce Obsluha CNC a ohraňovacího lisu, nabídka práce Obsluha CNC a ohraňovacího lisu Nástupní mzda:
od 33.600,- Kč (1375,- €) čistého

Hodinová mzda:
od 200,- Kč (8.18,- €) čistého

Místo výkonu: Vyškov
Ubytování: zajištěno za poplatek
Směnnost: osmihodinové směny
Typ směn: ranní, odpolední

Popis pracovní pozice Obsluha CNC a ohraňovacího lisu: Vaší náplní práce bude obsluha CNC a ohraňovacího lisu. Občas bude potřeba si například posunout nůž. Nehledáme programátora, ale zkušenou obsluhu. V tomto provozu se pracuje pouze od pondělní do pátku, takže víkendy jsou volné. Po zaučení je možné vykonávat dobrovolné přečasy.

Požadavky zaměstnavatele na pozici Obsluha CNC a ohraňovacího lisu: Pozice je vhodná pro uchazeče se zkušenostmi. Znalost čtení technických výkresů je podmínkou.

Kde a kdy je možné přijít na pohovor?

Aktuálně termíny a místa pohovorů sjednáváme se zájemci individuálně. Činíme tak hlavně proto, že nabízíme pracovní pozice ve třech krajích a nechceme uchazeče zbytečně nutit k cestě do Blanska, pokud to není nutné. Termín a místo konkrétního pohovoru Vám rádi sdělíme zprávou na našem Facebooku Maikoletta - personální agentura, na telefonním čísle +420 608 392 533 (WhatsApp, Viber, ...) či na emailu online@maikoletta.cz.

Zákonné omezení pro pracovní pozici

Tato pozice je vhodná především pro muže. Jedná se o fyzicky náročnou práci, kde se zvedají břemena těžší, než hygienické limity pro zvedání břemen (§ 28 až 30 § nařízení vlády č. 361/2007 Sb. , které stanovuje podmínky ochrany zdraví při práci) v Česku ženám umožňují.

Máte zájem o pracovní pozici Obsluha CNC a ohraňovacího lisu - Vyškov? Nechte nám tady kontakt, ozveme se zpět!

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na regionální personální agenturu!

Hledáte zaměstnání? Hledáte zaměstnance? Pomůžeme Vám.

Kontakt Nabídka pro firmy