ÚvodKontakt

Kontaktní informace

Kontaktujte nás: Ne vždy zvedneme telefon, na e-mail Vám ale vždy zaregujeme do druhého dne.

Kontaktní informace

Co potřebujete vyřídit?

V případě, že hledáte zaměstnání, nás prosím kontaktuje na našem facebooku #MaikolettaAgentura, mailu online@maikoletta.cz či na telefonním čísle +420 608 392 533.

» Aktuální nabídka pracovních pozic

V případě, že hledáte zaměstnance, se prosím obraťte na Tomáše Štrycha, našeho obchodního ředitele: strych@maikoletta.cz, +420 731 177 789.

» Jak probíhá spolupráce s naší personální agenturou?

Veškeré formální náležitosti (ověření, zda u nás konkrétní člověk pracuje, ověření příjmu), součinnost s ÚP zajišťuje naše personalistka Zuzana Řezáčová:

» info@maikoletta.cz
» +420 777 491 969

S kým se u nás můžete spojit?

LIBOR NEZVAL

Jednatel společnosti
CEO – Chief Executive OfficerLibor je typický jednatel společnosti. Na schůzky většinou chodí s Tomášem. Je potřeba dávát oboum schůzky do sdíleného kalendáře, jinak nepříjde ani jeden. Libor občas přijde později.

TOMÁŠ ŠTRYCH

Obchodní ředitel
CSO – Chief Sales Officer

Mobil: +420 731 177 789
E-mail: strych@maikoletta.cz

Tomáš se stará o to, aby se agentura rozrůstala: Shání nové firemní zakázníky a příležitosti. Ví, že pracovníci jsou naší vizitkou, proto ho můžete potkat i na pohovoru, Chodí všude včas.

ZUZANA ŘEZÁČOVÁ

Hlavní personalistka
HR Generalist

Mobil: +420 777 491 969
E-mail: info@maikoletta.cz

Zuzka je naše personalistka: Všem zaměstnancům vyřizuje veškeré potřebné dokumenty, smlouvy, a podobně. Zuzka se stará o to, že je všechno všude sepsáno správně a zavčas podáno.

ADRIANA

Koordinátorka
Coordinator

Mobil: +420 777 432 900
E-mail: adriana@maikoletta.cz

Adriana mluví plynule česky i ukrajinsky, pomáhá nám tedy hlavně s komunikací. Zajistí pro naše zaměstnance cokoliv je potřeba, a to v kteroukoliv denní dobu.

MATYÁŠ

Ten za monitorem
CMO – Chief Marketing Officer

Mobil: +420 608 392 533
E-mail: matyas@maikoletta.cz

Matyáš je náš programátor a ajťák: Řeší ty jedničky a nuly, o kterých my vlastně nic nevíme, takže těžko říct, co ve skutečnosti dělá. Vede naše IT, online nábor a je zodpovědný za marketing.

Napište nám

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.