ÚvodKontakt

Kontaktní informace

Kontaktujte nás: Ne vždy zvedneme telefon, na e-mail Vám ale vždy zareagujeme do druhého dne.

Kontaktní informace

Co potřebujete vyřídit?

V případě, že hledáte zaměstnání, nás prosím kontaktuje na našem facebooku #MaikolettaAgentura, mailu monika@maikoletta.cz či na telefonním čísle +420 608 392 533.

» Aktuální nabídka pracovních pozic

V případě, že hledáte zaměstnance, se prosím obraťte na Tomáše Štrycha, našeho obchodního ředitele: strych@maikoletta.cz, +420 731 177 789.

» Jak probíhá spolupráce s naší personální agenturou?

Veškeré formální náležitosti (ověření, zda u nás konkrétní člověk pracuje, ověření příjmu), součinnost s ÚP zajišťuje naše personalistka Zuzana Řezáčová:

» info@maikoletta.cz
» +420 777 491 969

S kým se u nás můžete spojit?

LIBOR NEZVAL

Jednatel společnosti
CEO – Chief Executive OfficerLibor je typický jednatel společnosti. Na schůzky většinou chodí s Tomášem. Je potřeba dávát oboum schůzky do sdíleného kalendáře, jinak nepříjde ani jeden. Libor občas přijde později.

TOMÁŠ ŠTRYCH

Obchodní ředitel
CSO – Chief Sales Officer

Mobil: +420 731 177 789
E-mail: strych@maikoletta.cz

Tomáš se stará o to, aby se agentura rozrůstala: Shání nové firemní zakázníky a příležitosti. Ví, že pracovníci jsou naší vizitkou, proto ho můžete potkat i na pohovoru, Chodí všude včas.

ZUZANA ŘEZÁČOVÁ

Hlavní personalistka
HR Generalist

Mobil: +420 777 491 969
E-mail: info@maikoletta.cz

Zuzka je naše personalistka: Všem zaměstnancům vyřizuje veškeré potřebné dokumenty, smlouvy, a podobně. Zuzka se stará o to, že je všechno všude sepsáno správně a zavčas podáno.

VOLODA

Koordinátor
Coordinator

Mobil: +420 777 432 900

Voloda mluví plynule česky i ukrajinsky, pomáhá nám tedy hlavně s komunikací. Zajistí pro naše zaměstnance cokoliv je potřeba, a to v kteroukoliv denní dobu.

JAN VOŠTA

Obchodní manažer
CMO-Chief Manager Officer

Mobil: +420 702 175 589
E-mail: vosta@maikoletta.czJan je obchodní manažer pro Prahu a  okolí, potkáte ho na schůzkách a  prohlídce areálů. Je komunikativní a  snaží se ve všem vyhovět.

ANDREI ROSTAS

Personální manažer
HRO – Human Resources Officer

Mobil: +420 777 801 505
E-mail: rostas@maikoletta.cz

Andrei řeší nábory nových pracovníků. Většinou ho potkáte na schůzce s  Liborem a  Tomášem. Chodí se dívat do provozu, aby pro Vás vybral nejlepší pracovníky. Je na něj prostě spoleh.

MONIKA ŠTRYCH

Asistent obchodního ředitele
ASD- Assistant Sales Director

Mobil: + 420 608 392 533
E-mail: monika@maikoletta.czMonika pomáhá ve hledání nových zákazníků a  stará se o  to, aby Tomáš na nic nezapomněl.

MICHAL

Ten za klávesnicí
CMO – Chief Marketing OfficerMichal je náš programátor a ajťák: Řeší ty jedničky a nuly, o kterých my vlastně nic nevíme, takže těžko říct, co ve skutečnosti dělá. Vede naše IT, online nábor a je zodpovědný za marketing.

Napište nám

Vámi zaslané údaje použijeme pouze k tomu, abychom Vám mohli odpovědět.

MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ PRACOVNÍKŮ

Po sdělení vámi hledaných profesí a informací o platových podmínkách vám navrhneme hodinovou odměnu. Za všechny pracovníky odvádíme daně, sociální a zdravotní pojištění. V případě zájmu můžeme námi přidělené pracovníky převést do kmenového stavu.

VŠECHNY NÁLĚŽITOSTI V POŘÁDKU

K provozování činnosti máme veškeré potřebné povolení Úřadu práce a jsme řádně pojištěni proti úpadku u České pojišťovny. V současné době máme k dispozici pracovníky převážně z Evropské unie a Ukrajiny. Flexibilně reagujeme na požadavky uživatelů našich pracovníků.

FAKTUROU TO NEKONČÍ

Za našimi zaměstnanci si stojíme: Po celou dobu je vám k dispozici koordinátor, který řeší provozní a operativní zálěžitosti. Rovněž dokážeme zaměstnancům zajistit ubytování v místě, popřípadě pravidelnou dopravu do místa výkonu práce.

MÁME ZKUŠENOSTI - NAŠI KLIENTI MLUVÍ ZA VŠE

Klienti perosnální agentury Maikoletta s.r.o.