├Üvod Ôćĺ Blog Ôćĺ P┼Öirozen─Ť rosteme: Roz┼íi┼Öujeme p┼»sobnost.

Person├íln├ş agentura nejen pro Brno

Region├íln├ş person├íln├ş agentura: Rosteme jako z vody.

­čôľ ─îl├ínek: P┼Öirozen─Ť rosteme: Roz┼íi┼Öujeme p┼»sobnost. | Blog Jako region├íln├ş person├íln├ş agentura p┼Öirozen─Ť rosteme a roz┼íi┼Öujeme svou p┼»sobnost do okoln├şch okres┼» a kraj┼», samoz┼Öejm─Ť, i s na┼íimi p┼Öednostmi.

Ji┼ż od dob vzniku na┼í├ş person├íln├ş agentury se profilujeme jako region├íln├ş rodinn├í firma. Napl┼łovat tuto vizi se n├ím da┼Ö├ş, v posledn├şm roce jsme ztrojn├ísobili po─Źet na┼íich intern├şch pracovn├şk┼», kte┼Ö├ş se staraj├ş o hladk├Ż chod agentury. Po─Źet p┼Öid─Ťlen├Żch agenturn├şch zam─Ťstnanc┼» jsme za posledn├ş ─Źty┼Öi m─Ťs├şce zdvojn├ísobili. Zam─Ť┼Öili jsme se na oblast marketingu, kterou jsme v├Żrazn─Ť pos├şlili a da┼Ö├ş se n├ím tak sh├ín─Ťt dostatek kvalitn├şch uchaze─Ź┼».

Krom─Ť marketingov├ę oblasti jsme pos├şlili i oblast obchodu a vytvo┼Öili jsme pozici obchodn├şho ┼Öeditele pro akvizice nov├Żch firemn├şch klient┼». Region├íln├ş blanensk├í person├íln├ş agentura se tak p┼Öirozen─Ť st├ív├í firmou s a┼ż mezikrajsk├Żm p┼Öesahem. Zna─Źn─Ť jsme pos├şlili svou pozici v Brn─Ť, kde jako brn─Ťnsk├í person├íln├ş agentura dod├ív├íme pracovn├şky nadn├írodn├şm v├Żrobn├şm firm├ím.

V posledn├ş dob─Ť jsme nav├ízali nov├ę obchodn├ş vztahy i v Prost─Ťjov─Ť a v├Żrazn─Ť roz┼í├ş┼Öili sv├ę st├ívaj├şc├ş p┼»soben├ş ve Vy┼íkov─Ť. Z├şskali jsme si i men┼í├ş provozy v Letovic├şch, kde vyjedn├ív├íme o n─Ťkolika dal┼í├şch p┼Ö├şle┼żitostech.

Person├íln├ş agentura pro Brno, Olomouc, Prost─Ťjov, Vy┼íkov a dal┼í├şÔÇŽ

V─Ťnovali jsme zna─Źn├ę ├║sil├ş k tomu, abychom zajistili pro na┼íi rodinnou firmu mo┼żnosti p┼Öirozen├ęho r┼»stu, ale abychom z├írove┼ł zachovali na┼íe hlavn├ş dv─Ť p┼Öednosti a konkuren─Źn├ş v├Żhody: I nad├íle chceme b├Żt m├şstn├ş region├íln├ş firmou a udr┼żet si s na┼íimi z├íkazn├şky osobn├ş kontakt. Proto jsme se rozhodli expandovat do t─Ťchto oblast├ş:

Zp─Ťt na v├Żpis ─Źl├ínk┼»

Hled├íte zam─Ťstnance? Nechte n├ím tu kontakt.

V├ími zaslan├ę ├║daje pou┼żijeme pouze k tomu, abychom V├ím mohli odpov─Ťd─Ťt.

Spole─Źn─Ť si pom┼»┼żeme

Obra┼ąte se na region├íln├ş person├íln├ş agenturu!

Hled├íte zam─Ťstn├ín├ş? Hled├íte zam─Ťstnance? Pom┼»┼żeme V├ím.

Kontakt Nab├şdka pro firmy